| valentin2002 a întrebat:

Ce rasa de bichon ar trebui să îmi iau? Chiar nu mă pot decide între Maltez și Havanez! Va rog sa imi dati sugestii! Mulțumesc anticipat!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce conteaza rasa?
Esti rasist?
Daca erai orfan, si erai singuru african dintre toti copiii, si ceilalti erau albi, europeni, si nu te lua nimeni, Era naspa nu?
Ce conteaza rasa? Daca ai timp de un caine, si iti doresti, poti sa mergi sa adopti si un maidanez. Ce importanta are rasa?
Talia poate conteaza, ca poate stai la apartament, si nu e asa mult loc, Dar si bichon-ul maltez si havanez au aceeasi talie si comportament, si blana e la fel,

| valentin2002 explică (pentru anonim_4396):

Iti inteleg punctul de vedere și îți apreciez raspunsul!

| theforceofgood a răspuns:

De ce nu încerci să-i iei pe amândoi, asa vei avea doi câini.

| valentin2002 explică (pentru theforceofgood):

Sincer, dacă aș putea as lua doi, dar pot doar unul!