| anonim_4396 a întrebat:

Ce rasa de caine va place cel mai mult si ce rasa de caine nu va place? Mie imi plac cam toate in afara de bichoni -_-...Dar voua?

3 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Indiferent de rasa dar conditia sa fie cu parul scurt, cei cu parul lung sau mai rau cu parul cret nu ii suport

| TheMadKing a răspuns:

Cel mai tare imi place rasa de caini Pittbull in rest nu am nimic cu alte rase imi plac toate.

| Cristinuș24 a răspuns:

Bishoniirolling on the floor Nici mie nu mi-au placut inainte, dar dp ce am primit unul cadou am inceput sa i iubesc.❤️