| dalya a întrebat:

Ce umidificator imi recomandati sa folosesc, mai ales pentru camera copiilor?

3 răspunsuri:
| sonya a răspuns:

Buna,

Nu spui nimic ce fel de umidificator vrei. Sunt si cu difuzoare de aroma si fara, nu spui nimic nici de camera copiilor. Un umidificator se ia in functie de marimea camerei, buget, preferinte, aer cald, aer rece.

Asadar, ce vrei mai exact, ce buget ai si ce dimensiune are camera unde va fi folosit.

| Hoghiz_Dana_1944 a răspuns:

Recomand purificatorul de aer Sharp Plasmacluster cu umidificare. Regleaza nivelul de umiditate in functie de temperatura din camera, astfel ca nu se mai simte niciodata aerul prea uscat sau umezeala. Aparatul are un sistem foarte interesant care curata aerul de doua ori, cu filtre si cu ionii Plasmacruster. M-am documentat si sunt singurele care au sistem cu ioni si pozitivi si negativi. Cum se intampla de fapt, ionii se raspandesc in toata incaperea si purifica tot aerul, nu doar cel care este in miscare si absorbit in aparat. Eu sunt foarte multumita

| JupiteraAstrea a răspuns:

Recomand - umidificator si purificator PHILIPS AC2729/50.
Am citit acest articol : https://www.gardianul.ro/climatizare/cel-mai-bun-umidificator/ si l-am comandat si chiar este o recomandare buna. Sunt multumita si copii mei nu se mai plang ca li se usuca nasul noaptea.