| anonim_4396 a întrebat:

Cine îmi recomanda o arma/soluție de fugărit pisici? la geamul meu vin pisici care intra in călduri și ma exasperează la maxim miorcaeala lor. Cum apa nu merge.

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"soluție de fugărit pisici" - șoareci

| Andreeush a răspuns:

Nu cred că ai ce să le faci în perioada lor.

| Emma30555 a răspuns:

Pisicile sunt niște animalule superbe, au și ele perioada lor, pune niște ghivece la geam sa nu aibă unde sa stea și asta e dar nu le face rău

| TheGentleman a răspuns:

Antigel happy

| Manciu_Emil_1976 a răspuns:

Apă cu piper, sau cu balsam de rufe, șampon, deodorant dat în direcția lor, etc. Nu trebuie concentrație sau cantitate mare, au mirosul sensibil și le deranjează.