| marinel01 a întrebat:

Salut.Cine poate sa imi zica un joc de genul FooPets dar nu Webkinz sau Cainevirtual.Sau cum sa imi fac cont pe foopets fara bani. Funda

Răspuns Câştigător
| AllmaGirl a răspuns:

Cyska Siberians. Ai pisici virtuale la fel de realiste ca cele de pe foopets. Am jucat ambele jocuri, pe foopets am avut 2 ani de joc...Cyska e interesant si pe aproape, si garatuit. Ca sa iti faci cont trebuie sa primesti invitatie de la un membru existent deja. Da-mi mesaj si iti dau eu invitatie sau pe facebook da-i mesaj adminei (pagina Cyska Siberians).

| Cristinadog a răspuns (pentru AllmaGirl):

Imi dai invitatie? vr sa-l joc, ador animalele si iubesc jocul, m-am uitat in videoclipuri te rog da-mi invitaie! da-mi raspusul pe facebookul meu:Cristina Chia, e o fata in poza cu ochelari albi, face semnul paciiwinking

4 răspunsuri:
| Cristinadog a răspuns:

Deci va rog ma invitati pe joc? am vazut videoclipuri si mor dupa joc laughing va implorrrr! dati-mi mesaj pe facebook, pe Cristina Chia, spuneti-mi va rog! Funda

| Cristinadog a răspuns:

Deci va rog ma invitati pe joc? am vazut videoclipuri si mor dupa joc laughing va implorrrr! dati-mi mesaj pe facebook, pe Cristina Chia, spuneti-mi va rog!

| alexandrumt a răspuns:

Ba nimeni nu osati raspunda