| GoguStrigoi a întrebat:

Cum pot sa fac muschi la mana? In afara de flotari si gantere?

Răspuns Câştigător
| filipm2001 a răspuns:

Poti incerca si cu coarda elastica cu manere, sau inel de cauciuc pentru antebrat. Si pentru triceps poti face un exercitiu usor dar bun: te pui la marginea patului cu spatele la pat si cu picioarele intinse. Iti pui mainile pe marginea patului si vezi sa ai spatele paralel cu marginea patului. Apoi te lasi in jos si te ridici (cu spatele paralel de marginea patului). Ca sa fie mai greu, poti pune picioarele pe un taburet sau ceva mai inalt.
Ceva de genul: http://goo.gl/7equl
Succes;)

1 răspuns:
| AdinaVreaDoarFunditeDePusInPar a răspuns:

Ridica greutatiwinking