| VladuT1337 a întrebat:

Salut! Dacă un caine de exemplu un Amstaff este dresat si iubit mult de cand e pui, cand se va face mare este posibil sa devina agresiv cu stăpânul, persoanele care s-au jucat cu el sau străinii? Adică rasa este una agresivă dar ma gandesc daca este dresat nu va mai fi asa rau

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Cu stapanul nu, dar cu strainii, alti caini etc va fi la fel de agresiv ca toata specia lui! Eu as interzice cresterea unor astfel de caini...