| Departure a întrebat:

De ca cand dau pe normal mod la windows peste cateva secunde, sau cand deschid un folder mi se inchide instant?

2 răspunsuri:
| Sp33dyt a răspuns:

Ce inseamna normal mod? nu cumva iti apare BSOD? (Blue Screen Of Death)
cel mai probabil ai instalat un driver care intra in conflict cu sistemul

| anonimg a răspuns:

Daca lucrul acesta nu ti se intampla mereu, atunci poate fi sursa slaba sau procesor prea incalzit(verifica ventilatorul acestuia ca sa se invarta mereu).