| 6Radu5 a întrebat:

Salut,de la ce varsta poti sa zbori cu paramotorul si de acte ai nevoie, doar diploma de la cursurile de zbor?

Răspuns Câştigător
| UserRo10 a răspuns:

Cand a disparut Violetta a aparut dansa rolling on the floor))

4 răspunsuri:
| AmandinaDragan a răspuns:

Trebuie sa vii cu diploma de bacalaureat.

| 6Radu5 explică (pentru AmandinaDragan):

Super tare, deci fara consecinte ca ai intrat in spatiul aerian fara nici un fel permis/licenta. Dupa ce termin cu bacul incerc, poate fac si 2 ani de puscarie.

| UserRo10 a răspuns (pentru AmandinaDragan):

Doamna draga. Cumva esti alt cont al Violetei sau sora ei? Or fi banat astia pe Violeta si te-ai renascut

| 6Radu5 explică (pentru UserRo10):

Pe cuvant de nu, contul doamnei are numai raspunsuri in bataie de joc, precum Violata.

| UserRo10 a răspuns (pentru 6Radu5):

Cand a disparut Violetta a aparut dansa rolling on the floor))