| fuhiulian a întrebat:

Salut, eu stau la tara si de curand imi achizitionasem un bivol, si cainele meu( pitbull ) l-a apucat de gat si are o gaura acum, mai are sanse de supravietuire?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Iar veterinari la tine în sat nu ai? Dacă n-ai, adu unul de la oraş!

5 răspunsuri:
| tril a răspuns:

Si cit de mare e gaura?
Cheama veterinarul. El vede ce este acolo. Noi, nu.

| Volsvagan70 a răspuns:

Azi la gatul bivolului, maine la gatul tau. Nu stiu de bivol, dar sfatul meu este sa duci pitbull-ul. Nu inteleg la ce va trebuie caini de lupta cand aveti atatea rase blande si fidele.

| fuhiulian explică (pentru Volsvagan70):

Pai, am un loc unde imi tin animalele, si cainele era legat, am lasat bivolu sa manance si l-am gasit lat langa cusca cainelui unde de abia mai respira, probabil so fi dus langa el iar cainele a inteles gresit, doar el stie ca nu are voie sa omoare animalele de asta am fost surprins.

| fuhiulian explică:

Numai conteaza, a decedat...