| AdiMihai25 a întrebat:

Salut.
Exista intr-adevar sondaje online in care plătesc?

Sau orice alte modalitati de a câștiga bani online, ex sa depui nr de cont la o bancă si sa iti vireze bani in el.

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu primesc bani de la Mobrog: https://www.mobrog.com/......za-te.html
E adevarat ca sumele sunt infime, dar am luat 20 Euro pana acum, in 2-3 ani, nu stiu!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Exista sondaje care platest. 1-2 euro pe sandaj. Iti trimit maxim 2-3 sondaje pe luna si te lasa sa scoti banii abia cand ajungi pe la vreo 50 euro. probabil renunti repede inainte sa iti banii

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sondaje. Daedalus și Mobrog.

Răspuns utilizator avertizat
| ChawChaw a răspuns:

Toate sunt false, singura solutie pentru a face bani este munca

| Mascarici07 a răspuns:

Salut.

Exista foarte multe surse neadevarate in care pretint ca vei castiga bani facand nimic. Ei bine, nu este adevarat deaorece in viata este nevoie sa lucram fiindca asa e viata, alt raspuns mai simplu nu poate fi acordat. Daca vrei un joc ok ai putea sa te bagi game tester si se castiga frumusel.

Bafta!