| paulutz a întrebat:

Salut folosesc google chrome si intru la meniu si intru pe istoric si se poate sterge tot istoricul? dintr-o data fara sa bifez pe toate?

4 răspunsuri:
| agent003 a răspuns:

Instaleaza Ccleaner, acolo vei qavea optinuea de a stege istoricul la internet fie ca ai internet explorer, mozilla, sau chrome

| MitroKta a răspuns:

Pai intri in istoric si ai o casuta sus in stanga: Stergeti toate datele de navigare. Click pe ea si se deschide o fereastra. Acolo, ai un meniu derulant in care alegi "de la inceput" bifezi toate casutele si click pe stergeti toate datele de navigare.

| asclepius a răspuns:

Da dc vrei sa l stergi?rolling on the floor)

| Oprea_Tudor_1990 a răspuns:

Da se poate sterge acolo unde scrie :'stergeti toate datele navidari'.dap mai incet cu. laughingbafta