| Goldie a întrebat:

SALUT, Golden retrieverul se poate tine in ap. cu 2-3 plimbari pe zi? FUNDA pentru. cel mai bun raspuns.Multumesc

Răspuns Câştigător
| xKaяikatuяix a răspuns:

Buna happy.

Poate fi tinut in apartament cu 2-3 plimbari pe zi, dar trebuie sa-l dresezi bine ca sa nu fuga prin tot apartamentul si sa nu latre mult happy si trebuie sa-l scoti de multe ori afara la WC big grin!

3 răspunsuri:
| bulina99wtf a răspuns:

Eu am golden retriever si stau in apartament si nu am avut probleme cu el.Cand e mic trebuie scos dimineata la pranz si seara dar, cand e mare se duce din instinct la usa si scherlaie si atunci trebuie sa iesi cu el.Dar in rest e foarte ok si nu o sa ai nici pic de problema cu el. Sper ca te-am ajutat.

| elisarktis a răspuns:

Eu sunt experta in caini, da poate fi dar sa stii asta il tine intr-o dispozitie buna nu il tine 100% satisfacut.insa daca il iei pui mic si il educi cu 2-3 plimbari lungi si poate un companion de joaca(o pisica sociabila, un copil, un alt caine)poate sa traiasca o viata decenta si sa fie chiar f. multumit happy

| JulieWoof a răspuns:

Golden retrieverul este tinut doar cu 5 plimbari pe zi. Daca nu, se scapa! UNA dimineata, doua seara, si 2 la pranz, eventual la o ora jumatate dupa ce mananca.Ai incredere!