| Stilskin a întrebat:

Imi puteti recomanda o carte buna va rog? M-am plictisit, pentru ca am citit toate cartile din biblioteca? Multumesc!

7 răspunsuri:
| คиค a răspuns:

Buna! Scrie-ne pentru inceput ce varsta ai pentru a-ti recomanda o carte potrivita tiewinking

| Cσσкiє a răspuns:

Nopţi în Rodanthe, de Nicholas Sparks.

| Andrei_2426 a răspuns:

Dracula-bram stroker
jules verne-toate sunt foarte bune
cred ca iti ajung astea deocamdatahappy

| heise a răspuns:

Ehh... nu e chiar o carte e o carte de poezii. Cred ca toti ati auzit de Nichita Stanescu. Am citit una dintre cartiile ei si chiar are poezii tare frumoase. Modul in care se exprima si figurile de stil folosite in diferite poezii sunt fabuloase.

| fashionaddict a răspuns:

Micky-Nichita Stanescu este un el, nu o eahee hee
Eu iti recomand La Medeleni-Ionel Teodoreanu
big grin

| Stilskin explică:

Va rog, scrieti si autorul nu numai cartea.

| Stefan94 a răspuns:

O carte buna este Metro 2033 daca iti plac cartile SF.