| IoanaCoza a întrebat:

Îmi puteți spune, vă rog, mai multe medicamente pentru pisici in călduri?
*NU vreau să facă pui.
Vreau raspunsuri serioase, daca se poate

Răspuns Câştigător
| GabyT10 a răspuns:

Te felicit pentru că doresti ca pisicuta sa nu faca pui, dar sterilizarea este cea mai buna si sanatoasa alegere.Medicamentele pot provoca mult rau, acum exista varianta de sterilizare gratuita, ar fi pacat sa dai bani pe medicamente (care o sa-i faca rau) cand poti scapa de grija gratuit.Multa sanatate pisicutei happy.

| IoanaCoza explică (pentru GabyT10):

Multumesc mult, de sterilizat o voi duce luna viitoare, cand e programata!

| GabyT10 a răspuns (pentru IoanaCoza):

Ma bucur mult happy. Multa sanatate blanoasei happy

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu cand am intrebat veterinaru de asa ceva mi-a zis sa nu ii dau asa decat in cazuri extreme pentru ca le face foarte rau, pot ajunge sa faca cancer si tot felul de boli. Mai bine o sterilizezi

| Bia23anca a răspuns:

Medicamentele de călduri pot duce. La cancer. Mai bine sterilizezi. E mai bine și pentru ea și. Pentru tine