| Carnatel a întrebat:

Salut imi spuneti spune unde este un cabinet veterinar bun si cu aparatura noua in Cluj si cam cat ar costa o sterilizare la o pisica.

4 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Cabinet veterinar TRIVET str. Constantin Brancusi nr. 142 tel. 0264/418. 599.
Merita sa mergi aici! Uita-te la mine? Acolo merg si eu.
Bafta!

| Larisa005 a răspuns:

Hi, este pe ciresilor unu bun, eu acolo mi-am dus motanu si a costat cam un milion, l-am lasat dimineata iar seara m-am dus dupa el + ca este foarte curat cabinetu happy

| Larisa005 a răspuns:

Sau...mai este un cabinet, se cheama trivet, nu stiu exact strada, si acolo costa 50 de lei ( 500 de mi) thinking

| Larisa005 a răspuns:

Sii...cabinetu ala trivet, este prin Andre Muresanu laughing