| JustLexu a întrebat:

Salut!

Ma tot gandesc ca un hobby sa incep sa-mi creez portofele handmade doar ca nu stiu pe langa material cam de ce altceva as avea nevoie. (in sensul de unelte / scule. Cam ce as avea nevoie? Multumesc anticipat de raspunsuri!

3 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Piele naturala, sintetica, material textil? Ca difera grav instrumentele.

| JustLexu explică (pentru Catrice):

Pai poti sa-mi lasi pentru fiecare, ca momentan nu stiu sa-ti spun
Mersi!

| wildthing a răspuns:

Pai ma gandesc ca daca folosesti piele, iti va trebui o ata rezistenta cu care sa cosi acea piele si o masina de cusut care sa poata lucra cu piele, ca doar nu le vei coase de mana...ar arata urat.