| LilPuMPx a întrebat:

Mi am cumpărat un husky și noapte plânge, vrea sa se suie în pat cu mine și nu doarme mai deloc. Nu l am lăsat în pat și începea sa plângă, se plimba prin toată camera. Iam făcut și un loc al lui dar nu sta acolo deloc. Help!

Răspuns Câştigător
| Valentin771 a răspuns:

Momentan inca este pui o sa scape de acest moment, incearca sa te joci mult cu el ca sa fie extenuat cand vine ora de culcare

1 răspuns:
| Felys a răspuns:

A fost indepartat de mama lui si momentan inca sufera dar in doua saptamani uita si isi va revenii, mai suporta si tu si nu ceda santajului emotional la care te supune ca nu mai scapi de el din pat