| resident2 a întrebat:

O sa va zic din prima.Am un forum, un forum foarte tare.Inca mai am de lucrat la el dar deja l-am facut frumos si acum caut moderatori care sa fie macar activi 1 ora pe zi.Sa publice subiecte noi si sa mai aduca si el cativa membri.Cativa doar.3-4.Forumul este :http://ologeni-zone.forumz.ro/
Sa va mai zic un lucru.Forumul o sa contina de toate.Si chiar vreau sa il fac Populat.In curand o sa-i fac domeniu.ro intrucat numele forumului va fi www.ologeni-zone.ro.Dar pana atunci imi trebuie moderatori.Si va rog pe toti cei care citesc acest anunt sa vina si ei pe forumul meu si sa se inregistreze.Va rog frumos. Dau moderatori la Primi 20 care fac asta. Puteti sa postati o cerere pe forum sau sa bagati id andrei_that@yahoo.com.Multumesc.

1 răspuns:
| alexalex244 a răspuns:

Vreau eu cred ca mi se potriveste.happy