| anonim_4396 a întrebat:

Pentru un pistol airsoft dupa ce il cumperi, ce trebuie sa mai cumperi la el? Adica doar bile de plastic sau si acel tub? Si cat costa acestea + cat dureaza. O bila merge folosita de mai multe ori? Un pistol pana in 150lei ar putea sa sparga un borcan/o cutie de bere?

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Stai linistit! Nu-ti bate capul cu lucruri care n-au rost. Pana la 18 ani este interzis sa detii orice fel de arma si dupa 14 ani raspunzi ca orice major doar ca iei jumatate de pedeapsa. Am vazut ca te pregatesti sa dai la liceu. Deci ai sub 18 ani. Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| aj3k16lm a răspuns:

Citez „Pentru un pistol airsoft dupa ce il cumperi, ce trebuie sa mai cumperi la el?" - port de arma alba (scuze ca iti stric vibe-ul). laughing

| Emilian_Manofu_1998 a răspuns:

In primul rand depinde ce fel de pistol airsoft vrei, pentru ca sunt cu propulsie electrica, pe co2 si pe greengas
in opinia mea bilele nu trebuie refolosite, daca vrei sa nu ai probleme cu arma

| Emilian_Manofu_1998 a răspuns:

Depinde ce arma airsoft vrei, sunt arme cu propulsie electrica, co2 si greengas
si bilele nu iti recomand sa le refolosest pentru ca ti-ai putea strica arma