| Alexandrovsky a întrebat:

Salut,pisica mea este plecata de 3 zile, s-ar putea intoarce? Ma gandesc sa nu se fi ratacit... sau sa fie in calduri sau muscata de vreun caine nu stiu.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

A lipsit mult, nu cred ca se intoarce

| Alexandrovsky explică (pentru mgtow):

A revenit, dar a plecat iar e in calduri se rostogolea pe jos in fata motanilor

| mgtow a răspuns (pentru Alexandrovsky):

Scoate un sunet ciudat prin casa?

| Alexandrovsky explică (pentru mgtow):

A venit acasa.

| RAY a răspuns:

Pisicile au o memorie foarte buna, acum probabil are treburi intime sau a nascut si e undeva ascunsa, de venit va veni

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Leaving cats alone for 4 days or longer... Here, it doesn't really matter whether you are leaving a cat alone for 10 days, leaving cats alone for 2 weeks or leaving for a month or half a year. Your cat will need the same basic things to survive and thrive while you are away for a longer period of time.Jun 13, 2018

| Alexandrovsky explică (pentru RAY):

Sper ca revine. mersii mult!

| Dismally a răspuns:

Se intoarce sigur, nu se ratacesc pisicile, asa au ele obiceiul sa dispara cate o perioada.

| AdrienWH a răspuns:

Salut. Si eu am avut pisici care erau plecate de o saptamana de acasa, si se intorceau la un moment dat. De ratacit, se pot rataci doar cand sunt noi venite in aceea zona. Si in concluzie, da s-ar putea intoarce, deoarece toate pisicile au obiceiul asta sa plece de acasa mai ales daca stai la curte.
Toate cele bune.

| Alexandrovsky explică (pentru AdrienWH):

Mersii mult m-am ingrijorat ca ea mai mult de 2-3 zile maxim nu statea acum cine stie poate cauta motan