| combativul a întrebat:

Salut, poate sa-mi spuna si mie cineva exact de ce scule am nevoie pentru pescuit? Stiu ca trebuie o undita dar pe langa asta? Mersi

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ca o completare la raspunsul dat de Dani, permisul de pescuit.

| DaniTDCI a răspuns (pentru darrio2007):

Ups, am omis permisul de pescuit laughing

| Zuzu1991 a răspuns:

Nu ai nevoie de nici o undita, doar de un pic de dinamita big grin
PS nu sunt responsabil de ce o sa iti faca politia, si nici nu o sa recunosc ca eu ti-am spus big grin

| DaniTDCI a răspuns:

Printre cele mai importante sunt accesorile(fir, plumb, ace, plute) un patent, un cutit si sa ai minim 2-3 undite, sa nu uitam de momeala si de un recipient in care pui pestii.

| Mirel4412 a răspuns (pentru DaniTDCI):

Nu e obligatoriu sa ai 2-3 undite, poti face asta si ca scop recreativ nu doar profitabil

| DaniTDCI a răspuns (pentru Mirel4412):

Daca ai 2-3 undite asta nu inseamna ca pescuiesti pentru profit, dar poate lansezi mai multe odata, sau poate ai nevoie de rezerva, de exemplu eu de fiecare data ma duc cu cel putin 2 undite big grin