| Alexandru1404 a întrebat:

Recent(6 zile) mi-am cumparat un pui de ciobanesc german/lup cu par LUNG, are 2 luni si 13 zile, astazi am facut o cusca si un țarc intr-o incapere unde depozitez chestii(afara) deoarece in casa mi-a facut praf tot. Credeti ca o sa reziste peste iarna in acest fel? Incaperea e izolata cat de cat, nu intra/iese aer, inauntru nu este nici o sursa de incalzire dar are perne si paie.

2 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Cu siguranta rezista, sa ai grija doar sa ii faci deparazitarea si vaccinarile in rest nici o problema

| ionut16001235 a răspuns:

Da, sa nu uiti sa îi schimbi din cand în când asternuturile si sa îți traiasca!