| AlexOw a întrebat:

Salut,recent Pisica mea a incercat sa isi roteasca capu,scotea sunete de durere, ce credeti ca ar putea sa aiba? (are 8 ani)

3 răspunsuri:
| AdrienWH a răspuns:

Salut, imi pare foarte rau sa aud asta sad.Nu sunt eu cine stie ce veterinar, dar iti recomand sa o duci la un doctor.Probabil o doare ceva in interior.Du-o mai repede pana nu e prea tarziu!

| CrimsomTide a răspuns:

Nu ai spus unde era capul si unde era restul pisicii. Asta ca sa avem imaginea clara a evenimentului.