| Bossdeanonim12 a întrebat:

Salut! Sa ma apuc de vape sau de tigari normale? Care credeti ca e mai nociva, sa nu provoace dependenta?
Tin sa precizez ca nu am fumat niciodata.
Nu vreau rapsunsuri gen "nu te apuca".

Răspuns Câştigător
| chuckmanson a răspuns:

Vrei cancer de plămâni, de gură, de gât, de stomac, de pancreas, de cervix, de nas, de rinichi, de vezică urinară, de esofag, de colon, depiele, leucemie, vreo boală obstructivă pulmonară cronică, bronșită cronică, emfizem, aritmie, accident vascular-cerebral, cheaguri de sânge, boală arterială periferică, anevrism arterial, anxietate, depresie, chelie, infecții la unghii, scorbut, diabet, impotență etc. etc. etc? Nu te mai gândi la prostii și fă ceva mai productiv cu viața ta!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Am fumat o vreme tigara electronica apoi am renuntat la ea, mi se usca gatul si aveam deficienta respiratorie. Sportul e mai bun decat tigara

| sierra1 a răspuns:

"ma apuc de vape sau de tigari normale? ...Nu vreau rapsunsuri gen "nu te apuca""

de ce să umbli cu jumătăți de măsură, treci direct la ace-n venă!

| Frank51 a răspuns:

Dintre dracu și maicăsa aleg pe sorsa!

| Whitesnake99 a răspuns:

Oricare ar fi motivele pentru care crezi ca ai nevoie de tigari sau de vape...crede-ma, sunt egale cu 0. Nu te fac nici mai smecher, nici mai interesant, n-o sa *** mai mult, nu te destreseaza, nu te calmeaza, nu te linistesc. Doar iti dau o gaura in portofel si in plamani.

| Anoniq a răspuns:

Dacă vrei sa trăiești 30-40 de ani si sa mori în chinuri îți recomand sa te apuci de oricare din ele

| Constantin_Alexandru_1992 a răspuns:

Cel mai bine e sa fumezi nimic, banuiesc ca stii asta dar mna.
dar daca tot vr incearca tigarile normale, dupa daca vr testeaza cv electronic, ca nocivitate, se zice ca de la tigarile normale faci cancer la plaman dela cele electronice cancer la gat... dar pana la urma fiecare face ce vrea, e decizia ta vr sa faci, mai ne nociv ar fi vape ul sa zicem...