Întrebare recomandată | NonZarek a întrebat:

Salut, sapt viitoare va fi un raliu si vreau sa imi iau DSLR ul
Si sa fac poze, e un Canon eos 1100D, dar problema e ca nu stiu setarile ce sa modific(diafragma, viteza declansator iso etc.) Am 2 obiective sigma de 200mm cu f 3.5 si un youngnuo 50 mm f 1.8
Care obiective ar fi mai bine de folosit? Raliul va fi la tara si la oras, si ce sa modific?
Multumesc!

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Pune pe automat, sigur vor fi mai bune pozele decat cele facute fara cunostinte foto de baza.

Daca vrei sa stii cum sa faci poze ca lumea, inscrie-te la un curs de fotografiere, macar sa inveti bazele.