| Eastwood a întrebat:

Salut.
Merită să îți cumperi un detector de metale?
Mă tentează ideea de a cumpăra unul. (Știu că e nevoie de autorizație pentru a deține unul).
50% pentru faptul că îmi place să mă plimb și să explorez și 50% pentru că aș vrea să câștig ceva de pe urma acestui hobby.

4 răspunsuri:
| Alverto a răspuns:

Sincer, eu am avut detector de metale și nu am avut autorizație big grin adică nici nu știam că trebuie. pentru ce până la urmă. e un lucru banal. Eu personal nu am găsit nimic de valoare cu el, doar fer.
Merita daca ai timpul necesar.
poate te tentează faptul că ai auzit prin stanga și dreapta că nu știu cine a găsit aur sau monede vechi de sute de ani, dar asta se întâmplă foarte rar. Sunt mai multe șanse să cadă o creangă de copac pe tine când mergi prin pădure decât să găsești lucruri de valoare cu un detector.

| Meme10Meme a răspuns:

Poate gasesti niste comori, cine stie.

| Rihanna20B a răspuns:

Nu câștigi deloc bine și e foarte scump unul. Nu recomand nimănui. Am un unchi care a încercat și a dat banii degeaba. Mai bine cauți un loc de munca unde poți muncii de acasă și în felul ăsta vei avea mai mult timp sa te plimbi. Fundă plzzz