| Denila123 a întrebat:

Salut,
Stie careva daca vaccinez un caine cate luni trebuie sa fac alt vaccin?

Răspuns Câştigător
| Sophieka a răspuns:

Daca e pui se fac 3 vaccine, daca e adult doar 2.
Unul si peste o luna inca unul... Poti sa dai un telefon la medicul veterinar sau sa cauti pe google aceste informatii... Gasesti multe informatii necesare despre animalute pe google.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Iți spune medicul și-ți mai dă un carnețel cu toate datele de care intrebi

https://www.royalcanin.com/ro/dogs/puppy/dog-vaccination-schedule

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu crezi ca iti va spune veterinarul cand il duci la vaccinare?