| DenisIonut01 a întrebat:

Salut,stie cineva un forum special pentru animale?

Am un perus care zbura si acum nu mai poate zbura nu stiu ce a patit ca aripile nu i le-am taiat si era bine in cusca ei...

Răspuns Câştigător
| Addrriiaannaaaa a răspuns:

Oof,s-au atrofiat aripile, din pacate nu se mai poate face nimic pentru el, va merge, dar nu va zbura.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Forum PENTRU animale nu cred că există pe planetă. Totuși, unul despre ceea ce cauți, este aici:

https://bloggpets.wordpress.com/

| DenisIonut01 explică (pentru Addrriiaannaaaa):

De la ce e posibil asa ceva? Tind sa mentionez ca la inceput a zburat dar perechea ei nu putea zbura, perechea lui l-am donat cuiva drag si ei i-am adus un alt baiat. Cand sa le dau drumul prin casa, ea nu mai zbura... sad

| DenisIonut01 explică (pentru sierra1):

Multumesc, din pacate cred ca acel blog este uitat din 2012