| UMadBruh a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi (de vanzare) o femela de corb sau cioara? Sau daca are cineva de vanzare, sunt dispusa sa dau pana in 350 de lei pe o pasare.

3 răspunsuri:
| Snowa a răspuns:

De ce vrei un animal salbatic? Cei care ii au ca animale de companie i-au gasit pe strada de mici in stare grava.
Totusi eu nu iti recomand, fac multa galagie, nu pot fi tinuti in custi ca alte pasari, etc.
Mai bine renunta la un corb sau o cioara e foarte greu sa ai grija de ele, pe langa asta traiesc si 10-15 ani. Ia-ti si tu alta pasare, cel putin asta iti recomand.

| UMadBruh explică (pentru Snowa):

Raspunsul tau e scris fara un scop din moment ce nu raspunde intrebarii mele. Cand intr-adevar ai un raspuns, atunci lasa un comentariu. Nimanui nu ii plac lucrurile facute doar asa.

| Georgescu_Cristian_1986 a răspuns:

Salut! Ai găsit?