| Ganduri albe a întrebat:

Salut sunt in clasa a V-a si stau in zona Bacaului am avut o doamna invatatoare foarte draguta care facea mereu excursii am facut multe trasee cu ea dar acum am o doamna diriginta care are rau de masina si nu prea ii place sa organizeze excursii. Pe ea o pute convinge dar trebuie sa gasim un traseu frumos care ea nu l-a vazut pana acum.
P. s Ce trasee frumoase de excursii stiti(sa fie de la noi din Tara nu conteaza judetul)?

Răspuns Câştigător
| CosmyLlpop a răspuns:

Puteti sa faceti o tabara in Delta. Noi am facut si in Apuseni si a fost suuuperlove struck. Anul asta facem in Delta. Va puteti interesa si sa veniti si voi:dSau sa faceti doar o excursiebig grin

6 răspunsuri:
| Andre a răspuns:

Pai la munte e aier curat si in constanta la mare

| Ganduri albe explică:

Vreau o locatie buna pentru vara...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Constanta?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sinaia, Alba Iulia, Brasov...etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maramures, Hunedoara, Alba, Brasov, Sighisoara, Sibiu...crede-ma peste tot este frumos si puteti sa vedeti lucruri noi si pe deasupra sa si invatati multe lucruri interesante.

| Anonoim a răspuns:

Eu am fost cu fostul meu diriginte in clasa a vIII-a la paltinisi(tomna )si iarna la predeal am stat 2 zile neam distrat(uni chiar prea mult) e frum iarna la predeal pe partie mai ales cu toti colegi si vizitati prin inprejurime sau zona modovei este frumosa ser sa te ajute