| WLMA a întrebat:

Sunt pasionat de scurt-metraje care caută alți pasionați de scurt-metraje. În momentul de față doresc să creez un scurt-metraj care va fi folosit la un concurs. Dar am nevoie de figurație. Nu se plătește, nu e nimic profi, e doar între pasionați. Persoanele doritoare, trebuie să fie disponibile in septembrie macar o duminica in Oradea și să aibă vârsta cuprinsă între 17-22 ani.

3 răspunsuri:
| Maia55 a răspuns:

Ce drăguț Și eu sunt, dar din păcate nu pot ajunge în Oradea.

| WLMA explică (pentru Maia55):

Dacă totuși îți dorești, aș avea nevoie de ajutor și de distanță, desigur cu pre-productia.

| Patronu1 a răspuns:

Din păcate nu pot sa te ajut dar sa ai grija sa ne lași și noua un link ceva când terminiwinking Bfata!