| KolG a întrebat:

Sunt un pasionat al reptilelor, in general al animalelor. Aș dori si eu sa imi achizitionez un Crested Gecko si nu gasesc. Stiti cumva vreun site online, gen forumuri de unde pot achizitiona un gecko? De la un propietar sau cineva care se ocupa cu cresterea lor? Si in cel mai rau caz, stiti cumva vreun petshop din Constata unde sa aiba?
In caz ca e vreun crescator pe aici si are de vanzare sa imi lase o adresa de mail sau un nr de telefon. Multumesc

1 răspuns:
| Eugen80 a răspuns:

Pana in toamna stai linistit, toate importurile sunt sistate in toata lumea mai ales la animale.