| TomyBrave2019 a întrebat:

Știe cineva un site/magazin unde se vând mai multe modele de paturi de câini? (Am un chihuahua, deci un pat mai mic).
Ceva, nu știu, cu un fel de acoperiș, mai moale, mai spațios, călduros, să fie înconjurat de ceva ca un acoperiș. Nu știu exact cum să zic... Ați prins ideea. Un link vă rog?
Menționez că cățelului meu îi place să fie acoperit, "protejat" de ceva în spatele său, deci m-am gândit că ce am scris mai sus ar fi potrivit.
Dau fundă! Mersi

4 răspunsuri:
| Lily1678 a răspuns:

Olx, animax, maxipet, zooplus, si daca mai stii tu alte petshopuri, eu am gasit cele mai multe la maxipet, mult noroc!

| TomyBrave2019 explică (pentru Lily1678):

Mersi
Dar ceva site nimic?