| Andreidjsjc a întrebat:

Știu ca suna ciudat ce voi zice... Deci câinele meu sta la umbra(dar tot pare ca ii este cald) am încercat sa ii fac aer cu o bucata de plastic dar nu pare ai plăcea, ce as putea face?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"ce as putea face?" - cred că intrebarea ta ar fi "ce aș puta face să chinui câinele". Lasă-l in pielea lui că știe el mai bine ce-i place. Apropo, i-ai oferit un nespesso, poate vrea

| gabicoo a răspuns:

Îi faci o baie!

| JicaContra a răspuns:

Da drumul la un furtun cu apa, si da cu putina apa pe el, apoi lasa furtunul sa curga singur, daca are chef se baga la udat, daca nu, ai un caine cu fite... sa sufere de caldura tongue

sau iti bagi aer condimentat si tii potaia in casa big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa e si al meu, presupun ca e normal.

| mariusdaniel112 a răspuns:

Ii este cald pentru ca are blana. Trebuie sa aiba mereu apa rece, gen nu sa ii pui o data pe zi si daca mai are ii pui abia maine. Recipient curat, apa rece si tinuta la umbra. E ok sa ii fie cald