| Lusii13 a întrebat:

Tocmai ce am primit un pui de Bichon Malteze și as vrea sa știu dacă prezenta pisicilor în casa alături de el îi dăunează. Aștept răspunsurile voastre, mulțumesc!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ideal este sa-i lasi sa creasca impreuna, pentru a nu se da la pisicii casei.
Eu am atat caine cat si pisica si dorm impreuna, se joaca impreuna.

| MadalinG99 a răspuns:

Daca vor creste impreuna se vor intelege. Sfatul meu du-te cu el la medicul veterinar fa-i toate vaccinurile si tot ce trebuie si nu vei avea probleme cu el.

| comyne a răspuns:

Sigur ca nu! Cum crezi ca rezista animalele vagaboande afara toate la gramada? Daca te referi sa nu se certe ar trebui sa il inveti de mic (pe el sau pe pisici) sa fie prieten cu celelalte animale.La inceput ar fi bine sa stai cu ochii pe el si pe pisici.Ai grija sa nu ii acorzi mai multa atentie decat pisicilor, asta le va face sa se simta excluse

| GrecuMariaaa a răspuns:

Pe Youtube sunt o gramada de videoclipuri cu pisicute si catei care se inteleg. Catelul o sa fie bine, pisicile nu o sa il accepte din prima dar o sa se obisnuiasca cu el. Bafta!