| 4Nr31 a întrebat:

am auzit ca daca papagalii au diaree e bine sa le prepari ceai de menta! cum il servesc? ii dau asa cum l-am facut in oala? funda!

Răspuns Câştigător
| razvilol a răspuns:

II pui in loc de apa si eu le-am mai dat pentru diareee si ou fiert si ras prin razatoare si orez.

| 4Nr31 explică (pentru razvilol):

Orez de care? e bun si asta normal? alb?

| razvilol a răspuns (pentru 4Nr31):

E bun oricare

5 răspunsuri:
| totElodia a răspuns:

Ceai de menta / ceai de galbenele racit la temperatura camerei sau morcov fiert cu galbenus de ou fiert, maruntite bine.

| cine1cine a răspuns:

Păi tu de exemplu cănd te așa imprăștiat, tu cum bei ceaiul?

| Sunny4Summer a răspuns:

Ceai de menta sau de galbenele.
E important sa nu fie foarte concentrat si sa fie la temperatura camerei. Il poti pune in recipientul din care beau ei apa.