| LuCi82820 a întrebat:

am doi pitbulli o catea si un pui(puiul este de la catea) si mai intai cateaua a inceput sa aiba niste rani pe bot si apoi a urmat si puiul doar ca la el infectia sa manifestat mai tare ce tratament sa le dau ca sa le treaca? Dau fundita! (ps: i-am pus in tarcuri diferite )

3 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Intra pe www.pitbullclub.ro te vor ajuta cu siguranta, sunt useri care cresc de multi ani aceasta rasa si iti va da cele mai bune sfaturi.

| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Luci cel mai bine ii duci la un medic / veterinar.

| LuCi82820 explică (pentru OnuOnulică):

Am mers la veterinar si mi-a dat o solutie sa dau in tarc dar nu are nici un rezultat