| anonim_4396 a întrebat:

am facut o incrucisare intre un husky si un rottweiler, dar nu stiu sigur cu cat sa vand puii... cam cum cat s-ar vinde acestia?
P.S. am cautat si pe alte sit-uri si nu gasesc astfel de caini de vanzare... (incrucisearea respectiva)
Dau fundawinking

6 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

300 lei

| mihai69 a răspuns:

Nu cred că va da cineva bani pe pui de maidanez. Pentru că orice metis e un câine compromis; nu aparține niciunei rase, nu poți face nici profit din puii lui - vor fi doar niște pui amărâți pe care n-o să-i vrea nimeni.
Data viitoare ori ții cățeaua în călduri ferită de masculi, ori o castrezi și scapi de griji.

| Mihaelablabla a răspuns:

Nu ar trebui sa incrucisezi rasele, nu ai niciun drept sa ii inmultesti aiurea!

| Dervesteanu_Ovidiu_1999 a răspuns (pentru Mihaelablabla):

Pai crezi ca eu am vrut? laughing

| Mihaelablabla a răspuns (pentru Dervesteanu_Ovidiu_1999):

Din intrebare asta se intelegea.

| Andreea213 a răspuns:

Si eu ma gândeam tot la 300 lei.