| damianthebandit a întrebat:

am nevoie de raspunsuri rapid, azi mi-am mangaiat pisica si cand m-am scarpinat la nas cu aceeasi mana, mi-au iesit bube pe fata, vreau sa stiu daca pot scapa de alergie, iubesc pisicile si nu as putea sa traiesc fara sa mai pun mana pe o pisica, va rog sa ma ajutati, rog seriozitate!

Răspuns Câştigător
| razvanel1212 a răspuns:

Cel mai probabil e alergie la pisica! Eu am fost descoperit la doctor.Pe mine ma gadila foarte rau pielea si daca ma scarpinam se facea si mai rau...niste bubite care in timp se mareau.Eu iti recomand sa stai o vreme fara pisici.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu duci mana la fata cand te joci cu animalu

| Violleta2022 a răspuns:

Bubele ies pe fata de la pisica, doar daca pisica are raie, altfel nu se poate asa ceva.
Asta nu-i alergie!

| damianthebandit explică (pentru Violleta2022):

Nu are raie pentru. ca e vaccinata de 2 ori pe an in fiecare an.

| damianthebandit explică:

Nu mai trebuie sa răspundeți, mersi totusi pentru cei care au avut seriozitate si mi-au raspuns cu ontrebari inteligente si folositoare, am descoberit ca sunt alergic doar daca sunt pisici mici care nu și-au deschis ochii.