| DavidAntonio a întrebat:

Am o intrebare ce dimensiune a cadrului de la bicicleta mi-ar trebui daca am 1.75m?

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nici mama Omida nu ti-ar fi putut ghici inaltimea ta dar citeste pe aici: http://bit.ly/2NpKmOS

| DavidAntonio explică (pentru Salontanul):

Ba am scris ca am 1.75 m

| Salontanul a răspuns (pentru DavidAntonio):

Da! Ai dreptate ca ai scris dar n-am fost atent eu! Nu trebuie sa te duci la acel magazin (aici n-ai fost atent tu) trebuie doar sa alegi dupa criteriile date pe pagina pe care ti-am recomandat-o. Asa ca pune mana si citeste!

| sierra1 a răspuns:

Cel mai sigur e să te URCI tu pe bicicletă și să vezi dacă ți se potrivește

| DavidAntonio explică (pentru sierra1):

Nu ma duc in magazin ca o iau de pe site de la pegas si nu sunt din Bucuresti!

| sierra1 a răspuns (pentru DavidAntonio):

Riscant