| Dragos707 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei pasionati de cubul rubik 3x3x3. Recent am inceput sa invat metoda pentru avansati si vreau sa imi cumpar un cub profesional. Ce imi recomandati? DaYan Zhanchi, DaYan Guhong v2, V cube 3 sau cub rubik original? Cel original, simplu, costa 45 lei si banuiesc ca nu e asa bun fata de DaYan. Astept sfaturi happy

Răspuns Câştigător
| Dragos707 explică (pentru stlucian):

Cred ca ma orientez pe dayan zanchi negru si solutia de silicon. Merci de sfat!

| stlucian a răspuns (pentru Dragos707):

Pentru putin.thumbs up