| Tiesto a întrebat:

am o mare problema, am o vecina (cea mai buna prietena) care femela a nascut azi de dimineata la ora 6:17 dimineata si care are nevoie de niste sfaturi. A separat masculu de femela si a lasast pui la femela, si a plecaat la scoala, si mi-a lasat mie pui. Eh, masculul i place foarte mult de femela sau asa cred numi explic, m-am dus sa imi fac ceva de mancare si cand am terminat masculua a indoit barile de la cusca si s-a dus la cusca femelei si scotea niste sunete ciudate gen un sunet de tonailtate joasa, si orice as face sa bag porcusorul el scapa si se duce la cusca femelei. Femela pare sa fie ok nu stiu de pui, astept raspunsuri ce pot sa ii fac masculului sa stea cuminte, oricum trebuie sa apara pe la 11 asa ca daca s-ar putea sa-mi dati niste raspunsuri rapide

Dau Funda :X Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| Sin a răspuns:

... jur ca nu ai pic de coerenta!
Raspunde-mi la aceste intrebari, explica mai clar si pe urma am sa incerc sa-ti dau un raspuns:

-"am o vecina (cea mai buna prietena) care femela"
Vecina ta e femela?

-"A separat masculu de femela"
S-a incurcat cu altcineva (alt mascul)? A despartit un cuplu?

-"si a lasast pui la femela"
Respectivul si-a lasat copii la fosta?

-"m-am dus sa imi fac ceva de mancare si cand am terminat masculua a indoit barile de la cusca si s-a dus la cusca femelei "
Tu stai in aceeasi locuinta cu ei?
Bare? Cusca? Ce dracu', sunt sado-maso?

-" masculul i place foarte mult de femela "
Normal, de aia a lasat-o pe fosta si si-a lasat si puii!

-"el scapa si se duce la cusca femelei. Femela pare sa fie ok nu stiu de pui"
Normal ca ei ii place si normal ca vor aparea pui daca nu au grija.

-"ce pot sa ii fac masculului sa stea cuminte, oricum trebuie sa apara pe la 11"
Cine apare? Actualul femelei care s-a incurcat cu alt mascul?

Eu asta am inteles si nu ma poti condamna. (ar fi si culmea)

6 răspunsuri:
| katala a răspuns:

Daca nu e agresiv ce ai cu el?
Oricum, mai bine decat mama nimeni nu poate apara puii, iar daca ea il tolereaza pe mascul, inseamna ca nu prezinta nici un pericol.

| UNfriendLY a răspuns:

Nu poti desparti familia laughing
poate mai vrea masculu o runda laughing

| Gizăz a răspuns:

Limba română cui ai lăsat-o? Poate sunt eu prea idiot să înţeleg ce dracu' ai scris acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un mascul nu va intra in cusca peste alt mascul. Roaga-l frumos pe prietenul tau sa stea cu femela in cusca pana adoarme celalalt mascul. Cand adoarme, aveti si voi putin timp impreuna...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu intelegi ceva din ce ai scris acolo?

| mindfreak_3302 a răspuns:

Femela si mascul de ce? Pisici? Iepuri?
Raspuns: Il tii.