| GrizZaassdd1122 a întrebat:

Salut TPU, am o pisica si ea are cam 2-3 ani, in noaptea aceasta eu am gasit-o in fata usii stand pe un covoras, langa ea fiind multa voma alba, am luat-o de acolo si am dus-o la mine in camera si am pus-o pe o patura si am invelit-o deoarece am observat ca: 1. Era rece 2. Era slaba 3. Era ametita 4. Nu manca nu bea apa, 5. Mieuna cu un glas gros, am pus-o in patura si de atunci respira foarte repede si greu, nu stiu ce sa fac, sa ma astept la un deces? Se va face bine? Tin sa mentionez ca nu mai raspunde nici cand o strig pe nume, este complet ametita si nu mai are puteri.

2 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

Veterinar?!?

| GrizZaassdd1122 explică (pentru Brizbriz):

Buna, era prea dimineata ca sa pot merge la veterinar deoarece la mine in sat nu am medic veterinar, vad ca dupa ceva timp de stat sub patura pisica si a revenit, arata mult mai bine, se spala, vine la mine sa o mangai, cred ca si a revenit in proportie de 80%, cand o sa am timp o sa merg si la veterinar cu ea, sper ca azi.