| Apollo1997 a întrebat:

am si eu o problema cu un pui de caine. Mi l-a aruncat cineva peste poarta noaptea, si nu pot sa il tin pentru ca am deja o gramada de animale adunate de pe strada. Unde pot cauta sa il dau spre adoptie? O casa de animale buna prin Timisoara sau ceva site-uri unde il pot posta si da spre adoptie ar fi grozave, vreau sa ii gasesc o casa buna.

1 răspuns:
| Felys a răspuns:

Pune si tu anunt pe Facebook-ul tau, eventual in grupuri de iubitori de animale, afiseaza poze si poate o sa il vrea cineva