| DenisEmanuelFotbalist a întrebat:

am și eu o rugăminte cine mă poate ajuta și pe mine sa strâng m-ai mulți abonați la canal deoarece fac YouTube de ceva timp (65 videoclipuri) și nu știu Cum sa îmi fac numărul de abonați sa crească filmez jocuri fac tutoriale prezint moduri din minecarft. Dacă sunteți interesați puteți da clik aici >----- https://m.youtube.com/channel/UCgYj5GiGkrFyWzvi0kl5-RA. Dau funda celor care mă ajuta happy Norocwinking

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Like-urile si numarul de abonati nu se cersesc, ci ce castiga cu videoclipuri din ce in ce mai bune calitativ. Si apropo, inainte sa faci videoclipuri invata sa scrii corect, deoarece aceste greseli pot fi observate si displacute de abonati (in context ''m-ai'' se scrie legat).

| Sader a răspuns:

Daca faci minecraft imi fac eu timp........sa iti dau dislike la toate videoclipurile.