| Bububoss a întrebat:

Am si eu un caine ciobanesc belgian malinois si a facut o semipareza la toate picoarele si nu se mai ridica stiti cum se trateaza.Catelul are 4 luni si pana caum 2 zile nu a avut nimic.De la ce poate sa fie.

3 răspunsuri:
| RappMusicc a răspuns:

De unde stii ca a facut semi-pareza? De ce? Eu iti recomand sa te duci cu el la un medic veterinar! Cel mai bine!

| Bububoss explică (pentru RappMusicc):

Am fost la medic si mi-a dat sa ii fac niste antinflamatoare dar tot nu au efect

| RappMusicc a răspuns (pentru Bububoss):

Mai dai tratament! Dupa cel mult 1 luna de tratament mergi la veterinar si ii spui! Incearca sa "te joci" cu el sa ii misti tu labutele etc... Poate isi revine! Daca dupa cel mult o luna nu isi revine cu tratament trebuie sa mergi cu el la veterinar! Sau cel mai bine la alt veterinar