| MihocSilviu a întrebat:

am un caine beagle femela de 1 an si 3 luni adult, as dori sa stiu ce graunte sa aleg dintre Royal Canin Adult Medium 11-25 kg si Royal Canin 5-10 kg Small, cainele are 11.6 kg si tot se va ingrasa mai tare cat va creste, de aceea nu stiu ce sa aleg medium sau small?

2 răspunsuri:
| ana090182 a răspuns:

NU DATI CAINILOR VOSTRI ROYAL CANIN. Creeaza independenta/obsesie
Incearca altceva mai bun
Exemplu:Acana, Hills, Purina Pro Plan.
Pedigree, Chappy si Royal Canin nu sunt bune!

| Zingo a răspuns:

De preferat ar trebui sa ii dai pentru greutatea si varsta lui.Eu am un Amstaff mascul de 3 luni si tot de la Royal ii dau.Ii dau fix pentru varsta lui.Du-te la un veterinar, iti va spune concret cat si ce ar trebui sa ii dai.