| Deniskovici a întrebat:

Salut TPU, am un caine de 7 luni care sufera de parvoviroza, l-am dus la veterinar, i-a dat 3 injectii cu nutrientii. Mai stiu eu ce, e a 4 zi si el inca nu si-a revenit, vestea buna este ca acesta nu mai are diaree si nu mai vomita, incerc sa-l tin cat mai hidratat posibil, am inceput sa-i dau si carne pisata cu seringa pentru ca acesta slabea din ce in ce mai tare, cat dureaza aceasta boala si peste cate zile voi vedea o imbunatatire la acesta?

1 răspuns:
| Sunshine123 a răspuns:

Bună! Cel mai bun răspuns îl vei primi de la veterinarul care îți tratează animăluțul, pentru că sunt sigură că răspunsul depinde de mai mulți factori, vârstă, rasă, etc.