| Baciu_Lucian_1999 a întrebat:

am un catel de Golden retriever si e pui credeti ca e bine sa il tin afara in curte la -4grade? Sa nu aiba vreo problema dupa aceea sau mai grav...

Răspuns Câştigător
| Viorel47gk a răspuns:

Cred ca cel mai bine este sa l ti in casa, dar daca totusi nu poti din diverse motive, poti sa l lasi sa stea macar intr o debara sau fa i o cusca, si da i mancarea adecvata, daca ii vei da mancarea de care are nevoie si il vei tine la adapost nu o sa pateasca nimic rau, v a rezista, cum tu stai in casa si el ar trebui sa aiba un acoperis deasupra capului, gandeste te la asta. Mult succes, si sa ti traiasca catelul!

| Baciu_Lucian_1999 explică (pentru Viorel47gk):

Mersi...voi tine cont de asta!

1 răspuns: